0 UAH
124 UAH
Vendor: STYROPOR-KLEBEMÖRTEL 210
In stock
Купити в один клік
Delivery

Доставка по всій території України

Payment

Готівкою

Накладений платіж

Банківський переказ

Visa/MasterCard

Warranty

Гарантія 2 роки.

Description

STYROPOR-KLEBEMÖRTEL 210

Клейова суміш для приклеювання теплоізоляційних плит з пінополістиролу

Застосування:

Клейова суміш заводського виготовлення для приклеювання плит з пінополістиролу. Являє собою суху суміш в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, високою адгезією до основи і до пінополістирольних плит. Суміш призначена для приклеювання пінополістирольних теплоізоляційних плит до зовнішніх стін будинків та споруд, утеплених системами ТМ KREISEL. Основами для приклеювання ізоляційних плит можуть бути в т.ч.: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, бетонів з легкими заповнювачами, пористих бетонів з необробленою поверхнею, оштукатурені або з фактурним шаром на поверхні. Для виконання базового армованого шару необхідно використовувати розчинну суміш KREISEL STYROPOR-ARMIERUNGSGEWEBEKLEBER 220.

Технічні дані

• висока адгезія до пінополістиролу

• паропроникна

• пластична

• існує в зимовому варіанті

• подовжений час використання

• зручна в застосуванні

• стійка до сповзання

• екологічно чиста

Температура застосування (повітря, основи, матеріалів):+5°С - +30°С

Максимальная товщина шару приклеювання:≤20 мм

Термін придатності до використання після замішування з водою:≥120 хв

Час коригування:≥10 хв

Міцність зчеплення з основою після витримування в повітряно-сухих умовах:≥0,5 МПа

Міцність зчеплення з основою післянавперемінного заморожування і відтавання, 50 циклів:≥0,5 МПа

Міцність зчеплення з утеплювачем на органічній основі:≥0,08 МПа

Витрата (залежить від навичок виконавця та нерівності поверхні):≈4-5 кг/м2

Спосіб використання

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа для приклеювання теплоізоляційних плит повинна бути з достатньою несучою здатністю, очищена від забруднень, що зменшують адгезію розчину, наприклад, пилу, жиру, моху і помітно слабких шарів фарбувальних покриттів або розчинів. Ламку та нестабільну штукатурку слід видалити. Поверхню стіни, залежно від умов, слід очистити механічним способом, наприклад, металевими щітками, промити водою під напором і дочекатися повного висихання. Нерівності основи до 1 см необхідно вирівняти за допомогою даної суміші. У місцях, де була видалена штукатурка, слабо зв'язана з основою, або наявні нерівності поверхні більше 1 см потрібно нанести штукатурну суміш KREISEL KALKZEMENT-MASCHINENPUTZ 501. Основи, що сильно поглинають, а також ті, що утворюють пісок або пил, слід проґрунтувати засобом KREISEL TIEFGRUND LMF-301 або KREISEL BETONGRUND 310.

Приготування розчинової суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +5 °С до +30 °С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинову суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу не розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлену клейову суміш слід наносити на поверхню теплоізоляційних плит. При приклеюванні плит до рівних основ застосовується суцільний метод нанесення клейової суміші. Підготовлена клейова суміш розподіляється по плиті тонким шаром в необхідній кількості. Після чого шар клейової суміші потрібно «розчесати» зубчастою стороною шпателя (з розміром зуба не менше 10x10 мм). При нерівних поверхнях клейову суміш слід наносити смугово-маячковим методом. Вздовж краю плити розчинову суміш наносити смугами шириною 4-5 см, сформованими у вигляді призми. На решті поверхні плити укладати від двох до шести точок клейової суміші діаметром 10-12 см. Висота накладання порцій клейової суміші повинна бути така, щоб приклеювання плити відбулося як по периметру, так і в середній її частині. Після нанесення клейової суміші плиту слід негайно прикласти до стіни в передбаченому для неї місці і притиснути так, щоб отримати рівну площину з сусідніми плитами. Плити приклеювати з перев'язкою, щільно стикуючи плиту, що монтується, до вже змонтованої. Надлишок видавленої клейової суміші слід видалити, щоб на краях не залишалося ніяких залишків. Ізоляційні плити повинні бути приклеєні так, щоб забезпечити максимальну площу приклеювання плити утеплювача до основи. До проведення подальших робіт (вирівнювання та очищення поверхні плит, додаткового кріплення тарілчатими дюбелями, виконання базового армованого шару із застосуванням суміші KREISEL STYROPOR-ARMIERUNGSGEWEBEKLEBER 220) можна приступити не раніше, ніж після 3 діб з моменту приклеювання ізоляційних плит. Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, під час сильного вітру і при прямому сонячному впливі без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних факторів.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

Characteristics
Виробник
KREISEL
Пакування
Мішки по 25 кг, 42 шт на палеті
Максимальная товщина шару приклеювання:
≤20 мм
Температура застосування (повітря, основи, матеріалів)
+5 °С - +30 °С
Термін придатності до використання після замішування з водою
≥120 хв
To top