Утеплення промислових об’єктів: сховища, ангари, склади

Швидко та якісно обстежемо та утеплемо Ваші об’єкти найвідповіднішими матеріалами. 
Працюємо по Вінниці та Вінницькій області.

Move down

Ми — майстри своєї справи!

Ангар, склад  або овочесховище мають бути максимально сухими, зберігати стабільну температуру весь рік та бути захищеними від протягів. З цим завданнями може впоратись якісний утеплювач. Він має бути максимально ефективним та довговічним, оскільки проводити капітальний ремонт приміщення щороку недоцільно.

Найчастіше ангари мають металевий каркас, а для його облицювання використовують тонколистову сталь. Пінополіуретан можна наносити безпосередньо на сталеві листи з внутрішньої сторони ангару. 10-сантиметрового шару піни достатньо, щоб забезпечити оптимальний мікроклімат для зберігання техніки. Крім того, ППУ не пропускає вологу, захищаючи обладнання від появи корозії. При потребі на ППУ можна нанести будь-який оздоблювальний матеріал: фарба, штукатурка.

Ще одним додатковими плюсом напилення пінополіуретану є те, що захисне покриття створює додатковий зміцнюючий ефект, гасить вібрації та подовжує термін експлуатації ангару.

Чудовий спосіб покращити теплоізоляцію бетонних та кам’яних складів – це напилення пінополіуретану. ППУ наноситься безпосередньо на стіну, оскільки бездоганно взаємодіє практично зі всіма типами поверхонь. Після застигання матеріалу поверх можна наносити штукатурку або фарбу.

При нанесені утеплювача на  стіни він максимально захищатиме приміщення від негативного впливу навколишнього середовища. Це чудовий спосіб подовжити термін експлуатації складу, не докладаючи зайвих зусиль. Стіни будуть надійно захищені від перемерзання, а безшовна гідроізоляція ППУ вбереже приміщення від цвілі та вогкості. Це особливо важливо при зберіганні  продуктів, які чутливі до вологи.

Оскільки пінополіуретан є екологічно чистим та хімічно нейтральним утеплювачем, який не виділяє в навколишнє середовище жодних шкідливих речовин, його можна використовувати для утеплення овочесховищ.

Безшовна суцільна теплоізоляція з допомогою напилення ППУ допомагає створити оптимальний, стабільний мікроклімат всередині приміщення, який не залежатиме від пори року.

Звертайтесь до нас — ми виконаємо роботи швидко та якісно!

Якісно

Швидко

Надійно

Frequently Asked Questions

Чи є у вас гідроізоляційні матеріали?

Так

Який цемент підходить для бетоннування в холодну пору року?

В каталозі нашого Інтернет-магазину є великий вибір цементу який підходить для бетонування у холодну пору року.

В які терміни ви утеплююте фасад будинку?

1 тиждень

Чи надаються якісь гарантії на вашу роботу?

Гарантія 1 рік

Яким матеріалом кращє утаплювати приватний будинок?

Любим

Any questions left?
Ask them to our specialist!
Our certificates
Допомогаємо Вам в ремонті та будівництві з 1993 року!
Наші контакти

21000, м. Вінниця,
вул. М. Зерова, 1-б

Ми в соцмережах:
Ми працюємо:

Пн-Пт з 8.00 до 17.00

Сб, з 8.00 до 13.00 

Нд вихідний

To top