0 грн
555 грн
Артикул: BETONGRUND 310
В наявності
Купити в один клік
Доставка

Доставка по всій території України

Оплата

Готівкою

Накладений платіж

Банківський переказ

Visa/MasterCard

Гарантія

Гарантія 2 роки.

Опис

Застосування:

Готова до використання високоадгезійна ґрунтовка бетонконтакт для обробки бетонних та інших щільних основ, що не вбирають вологу, перед нанесенням вирівнювальних покриттів. Не містить розчинників і виготовлена на основі водної дисперсії синтетичного полімеру, кварцового піску та наповнювачів. Використовується з метою підвищення адгезії до основи опоряджувальних покриттів (гіпсових, гіпсо-вапняних, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, фарб, шпаклівок і клеїв для плитки).

Технічні дані

• збільшує адгезію покриття до основи

• готовий до використання

• зменшує водопоглинання

• не містить органічних розчинників

• легкість та зручність виконання робіт

• зміцнює основу

Густина:1,5 г/см3

Колір після висихання:червоний

Температура застосування:від +5 °C до +25 °C

Час висихання за температури 20(±2) °С:≤4 год

Паропроникність:≥0,04 мг/(м·год·Па)

Витрата:0,25-0,35 кг/м2

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня повинна бути сухою та міцною, очищеною від пилу, жиру, засобів, що зменшують адгезію, залишків фарб, цвілі, моху і т.д., без сольових виступів. Поверхні, забруднені маслами, засобами, що зменшують адгезію, ретельно змити водою з додаванням детергентів. Поверхні, покриті цвіллю або мохом, слід покрити антигрибковим засобом, після чого очистити механічно щіткою або твердою губкою, водою під тиском або гарячою водяною парою і знову покрити антигрибковим засобом. Заповнити тріщини і подряпини будівельним розчином для ремонтних робіт. Розчин в цих місцях має висохнути та бути добре зв’язаним з основою. Поверхні, не призначені для обробки потрібно захистити.

Підготовка продукту: BETONGRUND 310 є продуктом, готовим до використання. Продукт ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі від +5 °С до +30 °С.

Спосіб застосування: ґрунтувальний засіб BETONGRUND 310 рівномірно нанести на поверхню за допомогою малярної щітки, пензля або валика. Основи, що вимагають зміцнення, а також сильно поглинаючі основи слід ґрунтувати повторно через 2-4 години після нанесення першого ґрунтувального шару. Під час атмосферних опадів, при сильному вітрі та при інтенсивному сонячному випромінюванні без застосування спеціальних захисних конструкцій роботи виконувати не рекомендується. Під час проведення ґрунтувальних робіт в приміщеннях слід забезпечити відповідну вентиляцію. При проведенні ґрунтувальних робіт зовні будівель, свіжопроґрунтовані поверхні необхідно захищати від дощу, морозу та дії прямих сонячних променів.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

Характеристики
Виробник
ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ»
Пакування
Пластикові відра по 15 кг, 33 шт. на палеті
Густина
1,5 г/см3
Колір після висихання
червоний
Температура застосування
+5 °C до +25 °C
Час висихання за температури 20 (±2) °С
≤4 год
Паропроникність
≥0,04 мг/(м·год·Па)
Витрата
0,25-0,35 кг/м2
To top