0 грн
290 грн
Артикул: DICHTUNGSSCHLÄMME 810
В наявності
Купити в один клік
Доставка

Доставка по всій території України

Оплата

Готівкою

Накладений платіж

Банківський переказ

Visa/MasterCard

Гарантія

Гарантія 2 роки.

Опис

Застосування:

Полімерцементна гідроізоляційна суміш, що складається з мінеральних і органічних в'яжучих речовин, мінеральних заповнювачів та модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну масу, що легко наноситься і характеризується високою адгезією до основи. Застосовується всередині і зовні будівель, а також в приміщеннях з підвищеною вологістю. Суміш призначена для виконання гідроізоляції в різних приміщеннях з підвищеною вологістю (санвузли і т.д.), герметизації внутрішніх і зовнішніх поверхонь резервуарів і басейнів, герметизації стін підвалів і зовнішньої сторони фундаментів, а також для виконання, після зміцнення армуючою сіткою зі скловолокна, водозахисної ізоляції терас, балконів та холодних переходів. Використовується для гідроізоляції мінеральних основ з максимальною шириною тріщин до 0,4 мм.

Технічні дані

• не дає усадки

• Рекомендована товщина шару:2-5 мм

• висока адгезія

• придатна для резервуарів з питною водою

• екологічно чиста

• водо- та морозостійка

Температура застосування (повітря, основи, матеріалів):+5 °С - +30 °С

Термін придатності до використання після замішування з водою:≥60 хв

Міцність зчеплення з основою після витримування в повітряно-сухих умовах:≥1,0 МПа

Границя міцності на стиск через 28 діб:≥12 МПа

Морозостійкість:≥50 циклів

Витрата (залежить від навичок виконавця та нерівності поверхні):≈1,5 кг/м2/мм

Спосіб використання

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня повинна бути міцна та суха, мати однорідну структуру, бути очищеною від пилу, жиру і засобів, що зменшують адгезію, залишків фарби і т.д. Фрагменти, що мають низьку міцність, потрібно видалити. Свіжі внутрішні бетонні поверхні повинні бути витримані мінімум 3 місяці перед початком наступних робіт, штукатурки і цементні стяжки ‒ 4 тижні. Нерівності поверхні необхідно вирівняти ремонтним розчином. Поверхні з високою і нерівномірною поглинаючою здатністю (наприклад: цегла, пористі бетони і гіпсокартонні плити), а також поверхні, що утворюють пил, варто обробити ґрунтовкою глибокого проникнення TIEFGRUND-LMF 301. Основи, що вимагають зниження водопоглинання поверхні, необхідно заґрунтувати засобом TIEFGRUND-LMF 301.

Приготування розчинової суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +5 °С до +30 °С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії, до отримання однорідної маси. Залишити розчинову суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу не розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: розчинову суміш наносити на поверхню за допомогою будівельного пензля, щітки або сталевого шпателя. Перший тонкий контактний шар влаштовується з метою закриття поверхневих пор в основі. Наступний шар наносити методом «мокре на мокре» на отверділу, але ще вологу поверхню, зберігаючи технологічну перерву 3-4 години. Розчинова суміш для нанесення першого шару готується більш рідкої консистенції ‒ для більшої зручності використання. Другий шар наноситься в перпендикулярному напрямку відносно першого. Загальна максимальна товщина нанесеної гідроізоляції не повинна перевищувати 5 мм. В процесі гідроізоляції терас і балконів в ізоляцію слід закласти армувальну лугостійку склосітку, а в місцях з'єднань з вертикальними елементами конструкцій та в місцях розширення ‒ ущільнюючу стрічку. Після нанесення  ізоляція повинна знаходитися мінімум 1 добу в зволоженому стані (у разі потреби змочувати водою). Свіжоукладену  розчинову суміш захищати від надто швидкого висихання в результаті впливу сонячних променів, високої температури в приміщенні, протягів і т.д. При зовнішньому використанні не допускається виконання робіт при атмосферних опадах, сильному вітрі, сильному сонячному випромінюванні, без спеціальних захисних засобів, що обмежують вплив атмосферних факторів.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

 

Характеристики
Виробник
ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ»
Пакування
Мішки по 25 кг, 42 шт. на палеті
товщина шару
2-5 мм
Температура застосування (повітря, основи, матеріалів)
+5 °С - +30 °С
Термін придатності до використання після замішування з водою
≥60 хв
Міцність зчеплення з основою після витримування в повітряно-сухих умовах
≥1,0 МПа
Границя міцності на стиск через 28 діб
≥12 МПа
Морозостійкість
≥50 циклів
Витрата (залежить від навичок виконавця та нерівності поверхні)
≈1,5 кг/м2/мм
To top