0 грн
180 грн
Артикул: MINERALWOLLE-ARMIERUNGSGEWEBEKLEBER 240
В наявності
Купити в один клік
Доставка

Доставка по всій території України

Оплата

Готівкою

Накладений платіж

Банківський переказ

Visa/MasterCard

Гарантія

Гарантія 2 роки.

Опис

MINERALWOLLE-ARMIERUNGSGEWEBEKLEBER 240

Клейова суміш для влаштування базового армованого шару та приклеювання теплоізоляційних плит з мінеральної вати

Застосування:

Застосування:

Універсальна клейова суміш для виконання базового армованого шару на фасадних термоізоляційних плитах з мінеральної вати, а також для приклеювання мінераловатних плит до різних основ в системах утеплення ТМ KREISEL. Продукт заводського виготовлення у вигляді сухої суміші в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. При змішуванні з водою утворює однорідну клейову шпаклювальну масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, гідрофобністю, паропроникністю, високою адгезією і еластичністю. Основами для приклеювання теплоізоляційних плит можуть бути в т.ч.: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, з бетонів з легкими заповнювачами, пористих бетонів з необробленою поверхнею, оштукатурені або з фактурним шаром на поверхні.

Технічні дані

• висока адгезія до пінополістиролу

• паропроникна

• пластична

• існує в зимовому варіанті

• подовжений час використання

• зручна в застосуванні

• стійка до сповзання

• гідрофобна

• екологічно чиста

Температура застосування (повітря, основи, матеріалів):+5°С - +30°С

Максимальна товщина шару приклеювання:≤20 мм

Рекомендована товщина армувального шару:3-5 мм

Термін придатності до використання після замішування з водою:≥120 хв

Час коригування:≥10 хв

Міцність зчеплення з основою після витримування в повітряно-сухих умовах:≥0,5 МПа

Міцність зчеплення з основою після навперемінного заморожування і відтавання, 50 циклів:≥0,5 МПа

Міцність зчеплення з утеплювачем на органічній основі:≥0,015 МПа

Витрата (залежить від навичок виконавця та нерівності поверхні):≈4-7 кг/м2

Спосіб використання

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа для приклеювання теплоізоляційних плит повинна бути з достатньою несучою здатністю, очищена від забруднень, що зменшують адгезію розчину, наприклад, пилу, жиру, моху і помітно слабких шарів фарбувальних покриттів або розчинів. Ламку та нестабільну штукатурку слід видалити. Поверхню стіни, залежно від умов, слід очистити механічним способом, наприклад, металевими щітками, промити водою під напором і дочекатися повного висихання. Нерівності основи до 1 см необхідно вирівняти за допомогою даної суміші. У місцях, де була видалена штукатурка, слабо зв'язана з основою, або наявні нерівності поверхні більше 1 см потрібно нанести штукатурну суміш KREISEL KALKZEMENT-MASCHINENPUTZ 501. Основи, що сильно поглинають, а також ті, що утворюють пісок або пил, слід проґрунтувати засобом KREISEL TIEFGRUND LMF-301.

Приготування розчинової суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +5 °С до +30 °С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинову суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу не розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлену клейову суміш слід наносити на поверхню теплоізоляційних плит. При приклеюванні плит з мінеральної вати застосовується тільки суцільний метод нанесення клейової суміші. При суцільному методі клейова суміш наноситися по всій поверхні плити зубчатим шпателем з розміром зуба не менше 10х10 мм. Підготовлена клейова суміш розподіляється по плиті тонким шаром. У момент нанесення клейової суміші її слід з невеликим зусиллям притискати до плити рівною стороною шпателя. Після цього нанести додатковий шар клейової суміші та «розчесати» зубчастою стороною шпателя. Після нанесення клейової суміші плиту слід негайно прикласти до стіни в передбаченому для неї місці і притиснути так, щоб отримати рівну площину з сусідніми плитами. Плити приклеювати з перев'язкою, щільно стикуючи плиту, що монтується, до вже змонтованої. Надлишок видавленої клейової суміші слід видалити, щоб на краях не залишилося ніяких залишків. Ізоляційні плити повинні бути приклеєні до основи по всій своїй поверхні. До проведення подальших робіт (вирівнювання та очищення поверхні плит, додаткового кріплення тарілчатими дюбелями, виконання базового армованого шару) можна приступити не раніше, ніж після 3 діб з моменту приклеювання ізоляційних плит. Перед виконанням армованого шару необхідно нанести контактний шар товщиною 1 мм за допомогою шпателя з нержавіючої сталі і витримати мінімум 1 добу. При виконанні армування клейову суміш слід наносити на контактний шар безперервним методом. Потім нанесену клейову суміш «розчесати» зубчастою гладилкою. У «розчесаний» шар втопити смугу армуючої склосітки і використовуючи рівну сторону шпателя шпаклювати до повного перекриття сітки, додаючи в необхідних випадках додаткову порцію клейової суміші. Базовий армований шар повинен мати товщину 3-5 мм. Сусідні смуги армуючої сітки слід укладати з нахлестом мінімум 10 см. Після висихання армованого шару (приблизно 3 доби) слід нанести ґрунтувальний засіб KREISEL PUTZGRUND 330, після чого (не раніше ніж через 24 години) нанести фасадну штукатурку або пофарбувати фасадною фарбою (попередньо прогрунтувати KREISEL TIEFGRUND-LMF 301). У разі ведення робіт при низьких температурах і при великій вологості повітря,час висихання армованого шару може збільшитися. Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, під час сильного вітру і при прямому сонячному впливі без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних факторів.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

Характеристики
Виробник
KREISEL
Пакування
Мішки по 25 кг, 42 шт на палеті
Рекомендована товщина армувального шару:
3-5 мм
овщина шару
≤20 мм
Температура застосування (повітря, основи, матеріалів)
+ 5 °С - + 30 °С
Термін придатності до використання після замішування з водою
≥120 хв
To top