0 грн
147 грн
Артикул: MINERALWOLLE-KLEBEMÖRTEL 230
В наявності
Купити в один клік
Доставка

Доставка по всій території України

Оплата

Готівкою

Накладений платіж

Банківський переказ

Visa/MasterCard

Гарантія

Гарантія 2 роки.

Опис

MINERALWOLLE-KLEBEMÖRTEL 230

Клейова суміш для приклеювання теплоізоляційних плит з мінеральної вати

Застосування:

Клейова суміш заводського виготовлення для приклеювання плит з пінополістиролу. Являє собою суху суміш в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, високою адгезією до основи і до мінераловатних плит. Суміш призначена для приклеювання мінераловатних теплоізоляційних плит до зовнішніх стін будинків та споруд, утеплених системами ТМ KREISEL. Основами для приклеювання ізоляційних плит можуть бути в т.ч.: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, бетонів з легкими заповнювачами, пористих бетонів з необробленою поверхнею, оштукатурені або з фактурним шаром на поверхні. Для виконання базового армованого шару слід використовувати розчинну суміш KREISEL MINERALWOLLE-ARMIERUNGSGEWEBEKLEBER 240.

Технічні дані

• висока адгезія до мінераловатних плит

• паропроникна

• пластична

• існує в зимовому варіанті

• подовжений час використання

• зручна в застосуванні

• стійка до сповзання

• екологічно чиста

Температура застосування (повітря, основи, матеріалів):+5 °С - +30 °С

Максимальная товщина шару приклеювання:≤20 мм

Термін придатності до використання після замішування з водою:≥120 хв

Час коригування:≥10 хв

Міцність зчеплення з основою після витримування в повітряно-сухих умовах:≥0,5 МПа

Міцність зчеплення з основою після навперемінного заморожування і відтавання, 50 циклів:≥0,5 МПа

Міцність зчеплення з утеплювачем на органічній основі:≥0,015 МПа

Витрата (залежить від навичок виконавця та нерівності поверхні):≈4-6 кг/м2

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа для приклеювання теплоізоляційних плит повинна бути з достатньою несучою здатністю, очищена від забруднень, що зменшують адгезію розчину, наприклад, пилу, жиру, моху і помітно слабких шарів фарбувальних покриттів або розчинів. Ламку та нестабільну штукатурку слід видалити. Поверхню стіни, залежно від умов, слід очистити механічним способом, наприклад, металевими щітками, промити водою під напором і дочекатися повного висихання. Нерівності основи до 1 см необхідно вирівняти за допомогою даної суміші. У місцях, де була видалена штукатурка, слабо зв'язана з основою, або наявні нерівності поверхні більше 1 см потрібно нанести штукатурну суміш KREISEL KALKZEMENT-MASCHINENPUTZ 501. Основи, що сильно поглинають, а також ті, що утворюють пісок або пил, слід проґрунтувати засобом KREISEL TIEFGRUND LMF-301 або KREISEL BETONGRUND 310.

Приготування розчинової суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +5 °С до +30 °С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинову суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу не розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлену клейову суміш слід наносити на поверхню теплоізоляційних плит. При приклеюванні плит з мінеральної вати застосовується тільки суцільний метод нанесення клейової суміші. При суцільному методі клейова суміш наноситися по всій поверхні плити зубчатим шпателем з розміром зуба не менше 10х10 мм. Підготовлена клейова суміш розподіляється по плиті тонким шаром. У момент нанесення клейової суміші її слід з невеликим зусиллям притискати до плити рівною стороною шпателя. Після цього нанести додатковий шар клейової суміші та «розчесати» зубчастою стороною шпателя. Після нанесення клейової суміші плиту слід негайно прикласти до стіни в передбаченому для неї місці і притиснути так, щоб отримати рівну площину з сусідніми плитами. Плити приклеювати з перев'язкою, щільно стикуючи плиту, що монтується, до вже змонтованої. Надлишок видавленої клейової суміші слід видалити, щоб на краях не залишилося ніяких залишків. Ізоляційні плити повинні бути приклеєні до основи по всій своїй поверхні. До проведення подальших робіт (вирівнювання та очищення поверхні плит, додаткового кріплення тарілчатими дюбелями, виконання базового армованого шару із застосуванням розчину KREISEL MINERALWOLLE-ARMIERUNGSGEWEBEKLEBER 240) можна приступити не раніше, ніж після 3 діб з моменту приклеювання ізоляційних плит. Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, під час сильного вітру і при прямому сонячному впливі без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних факторів.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

Характеристики
Виробник
KREISEL
Пакування
Мішки по 25 кг, 42 шт на палеті
Максимальная товщина шару приклеювання:
≤20 мм
Температура застосування (повітря, основи, матеріалів)
+ 5 °С - + 30 °С
Термін придатності до використання після замішування з водою
≥120 хв
To top