0 грн
323 грн
Артикул: NATURSTEIN-KLEBER 108
В наявності
Купити в один клік
Доставка

Доставка по всій території України

Оплата

Готівкою

Накладений платіж

Банківський переказ

Visa/MasterCard

Гарантія

Гарантія 2 роки.

Опис

NATURSTEIN-KLEBER 108

Біла високоеластична клейова суміш для натурального каменя

Застосування:

Клейова суміш заводського виготовлення для приклеювання керамічної плитки та природного каменю у вигляді сухої суміші в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нанесення тонким шаром. Після тужавіння і висихання стає водо- та морозостійкою. Завдяки спеціальним добавкам суміш має властивості, що перешкоджають зміні кольору натурального каменю і виникненню соляного нальоту. Відрізняється високою еластичністю і адгезією, має широкий спектр застосування. Суміш призначена для приклеювання керамічної плитки всіх видів, каліброваних плит з натурального каменю (мармуру, вапняку, пісковика, граніту  тощо), мозаїки як до міцних основ, так і до таких, що піддаються деформаціям внаслідок перепаду температур, з високою або слабкою адгезією, всередині і зовні будівель, у тому числі на терасах і балконах (з нахилом 2%). Крім того, може використовуватися для приклеювання всіх видів керамічної плитки (глазурованої, теракотової, клінкерної, керамогранітної) і плитки великого формату. Основами можуть бути: звичайні бетони, бетони з легкими заповнювачами, пористі бетони, цементні і цементно-вапняні штукатурки, що мають відповідну міцність, міцно прикріплені гіпсокартонні і гіпсоволокнисті плити, цементні монолітні підлоги, у тому числі з підігрівом, поверхні, облицьовані старою керамічною плиткою, внутрішні литі гідроізоляції, поверхні, покриті рідкою плівкою або герметизуючими засобами.

Технічні дані

Рекомендована товщина шару:2-15 мм

Температура застосування (повітря, основи, матеріалів):+5 °С - +30 °С

Температура експлуатації:-50 °С - +80 °С

Термін придатності до використання після замішування з водою:≥60 хв

Відкритий час:≥20 хв

Час коригування:≥10 хв

Зміщення матеріалу, що закріплюється:≤0,5 мм

Міцність зчеплення з основою після витримування в повітряно-сухих умовах:≥1,0 МПа

Міцність зчеплення з основою після навперемінного заморожування і відтавання, 50 циклів:≥1,0 МПа

Час можливого технологічного пересування:≥48 год

Прогин:≤2,5 мм

Витрата (залежить від навичок виконавця та нерівності поверхні):≈1,3 кг/м2/мм

• для підлог з підігрівом

• для мармуру

• висока міцність зчеплення з основою

• дозволяє приклеювати методом «плитка на плитку»

• для всіх видів та розмірів плитки

• для сухих та вологих приміщень

• для стін та підлог

• зручна в застосуванні

• екологічно чиста

• морозостійка

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня повинна бути міцна та суха, мати однорідну структуру, бути очищеною від пилу, жиру і засобів, що зменшують адгезію, залишків фарби і т.п. Фрагменти, що мають изьку міцність, слід видалити. Свіжі внутрішні бетонні поверхні повинні бути витримані мінімум 3 місяці перед початком наступних робіт, штукатурки і цементні стяжки ‒ 4 тижні. Незначні нерівності та дефекти  поверхні до 3 мм, необхідно вирівняти клейовим розчином. При великих нерівностях використовувати штукатурні розчини KREISEL KALKZEMENT-MASCHINENPUTZ  500 (501). Перепади поверхні підлог вирівняти за допомогою самовирівнювальної суміші KREISEL FLIESS-BODENSPACHTEL 410 (411, 412). Поверхні з високою і нерівномірною поглинаючою здатністю (наприклад, пористі бетони, гіпсокартонні плити) та основи, що вимагають зниження водопоглинання, а також поверхні, що утворюють пил, потрібно обробити ґрунтовкою глибокого проникнення KREISEL  TIEFGRUND-LMF 301.  Бетонні поверхні з низькою поглинаючою здатністю, рекомендується заздалегідь зашпаклювати клейовою еластичною сумішшю до повного висихання.

Приготування розчинової суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +5 °С до +30 °С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинову суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки, всю суху суміш слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу не розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлена клейова суміш розподіляється по робочій поверхні тонким шаром. У момент нанесення клейової суміші, її слід із зусиллям притискати за допомогою рівної сторони шпателя до основи. Після цього нанести додатковий шар клейової суміші та «розчесати» зубчастою стороною шпателя під кутом 45-60° відносно поверхні основи. Розмір площі з нанесеною на неї клейовою сумішшю повинен підбиратися таким чином, щоб клейова суміш не встигала застигати і підсихати. Нанесену клейову суміш можна перевірити торкаючись до неї пальцем - якщо палець не прилип до неї, то час роботи було перевищено і нанесену клейову суміш слід видалити з робочої поверхні. Плитку необхідно приклеювати, прикладаючи її якомога ближче до попередньої і переміщаючи до утворення потрібного розміру шва. Не змочувати плитку перед приклеюванням! Плитку слід притискати і у разі потреби підбивати гумовим молотком, щоб клейова суміш прилягала мінімум до 65% її поверхні. При укладанні плитки розміром більше 30x30 см клейова суміш повинна прилягати мінімум до 80% її поверхні. Плитки, що укладаються зовні будівель, а також у місцях підвищеної вологості та на підлогах з високою інтенсивністю експлуатації треба укладати так, щоб клейова суміш прилягала до всієї поверхні плитки. Для цього клейова суміш наноситься за допомогою методу «подвійного нанесення», а саме клейова суміш, окрім поверхні основи, наноситися також на саму плитку тонким рівномірним шаром, повністю закриваючи профільовану нижню сторону. Ширина шва між плитками повинна підбиратися залежно від місця використання та розміру плитки (але не менше 2 мм). Перед повним застиганням клейової суміші слід видалити її залишки зі швів між плитками, а плитку очистити вологою ганчіркою.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

Характеристики
Виробник
KREISEL
Країна
Україна
Пакування
Мішки по 25 кг, 42 шт на палеті
товщина шару
2-15 мм
температура експлуатації
від -50°С до +80°С
Температура застосування (повітря, основи, матеріалів)
+5 °С - +30 °С
Термін придатності до використання після замішування з водою
≥60 хв
To top