0 грн
479 грн
Артикул: PUTZGRUND 330
В наявності
Купити в один клік
Доставка

Доставка по всій території України

Оплата

Готівкою

Накладений платіж

Банківський переказ

Visa/MasterCard

Гарантія

Гарантія 2 роки.

Опис

Застосування:

Універсальна ґрунтовка під мінеральні, акрилові, силікатні, силікатно-силіконові, силіконові та мозаїчні тонкошарові декоративні штукатурки. Виготовлена на основі дисперсії синтетичних смол. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні, не зменшуючи її паропроникності. Не містить органічних розчинників. Полегшує нанесення штукатурок і збільшує їх адгезію до основи. Вирівнює поглинаючу здатність основи і зменшує витрати штукатурної маси при нанесенні. Стійка до впливу атмосферних чинників. Тонується в кольори, що відповідають кольоровій гамі декоративних штукатурок. Застосовується на всіх будівельних основах всередині і зовні будівель. Є складовою частиною систем утеплення ТМ KREISEL. Також застосовується для консервації фасадів на зимовий період. Засіб призначений для підготовки основи перед нанесенням всіх видів декоративних штукатурок ТМ KREISEL.

Технічні дані

• містить кварцевий наповнювач

• застосовується всередині та зовні будівель

• зменшує водопоглинання

• збільшує адгезію

• тонується в кольори

• екологічно чиста

Густина:1,5 г/см3

Колір після висихання:білий

Температура застосування:від +5 °C до +30 °C

Час висихання за температури 20(±2) °С:≤4 год

Паропроникність:≥0,04 мг/(м·год·Па)

Витрата:0,18-0,45 л/м2

Спосіб використання

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня повинна бути суха та міцна, очищена від пилу, жиру, засобів, що зменшують адгезію, залишків фарб, цвілі, моху і т.д., без сольових виступів. Поверхні, забруднені маслами, засобами, що зменшують адгезію, ретельно змити водою з додаванням детергентів. Поверхні, покриті цвіллю або мохом, слід покрити антигрибковим засобом, після чого очистити механічно щіткою або твердою губкою, водою під тиском або гарячою водяною парою і знову покрити антигрибковим засобом. Всі незначні дефекти базового армованого шару попередньо виправити нанесенням суміші для влаштування базового армованого шару (KREISEL STYROPOR-ARMIERUNGSGEWEBEKLEBER 220, KREISEL  MINERALWOLLE-ARMIERUNGSGEWEBEKLEBER 240). Розчин в цих місцях має висохнути та бути добре зв’язаним з основою. Поверхні, не призначені для обробки потрібно захистити.

Підготовка продукту: PUTZGRUND 330 є продуктом, готовим до використання. Перед використанням продукт ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі від +5 °С до +30 °С.

Спосіб застосування: ґрунтувальний засіб слід рівномірно нанести на поверхню за допомогою малярної щітки, пензля або валика. Під час атмосферних опадів, при сильному вітрі та при інтенсивному сонячному випромінюванні без застосування спеціальних захисних конструкцій роботи виконувати не рекомендується. Під час проведення ґрунтувальних робіт в приміщеннях слід забезпечити відповідну вентиляцію. При проведенні ґрунтувальних робіт зовні будівель, свіжопрогрунтовані поверхні необхідно захищати від дощу, морозу та занадто швидкого висихання.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

Характеристики
Виробник
ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ»
Пакування
Пластикові відра по 10 л, 33 шт. на палеті
Густина
1,5 г/см3
Колір після висихання
білий
Температура застосування
+5 °C до +30 °C
Час висихання за температури 20 (±2) °С
≤4 год
Паропроникність
≥0,04 мг/(м·год·Па)
Витрата
0,18-0,45 л/м2
To top