0 грн
103 грн
Артикул: TIEFGRUND-LMF 301
В наявності
Купити в один клік
Доставка

Доставка по всій території України

Оплата

Готівкою

Накладений платіж

Банківський переказ

Visa/MasterCard

Гарантія

Гарантія 2 роки.

Опис

Застосування:

Засіб призначений для ґрунтування сильно поглинаючих основ із звичайного і пористого бетону, стін із цегли, бетонних блоків, пустотілої цегли, штукатурок, гіпсових і гіпсокартонних плит перед нанесенням дисперсійних фарб, клейових розчинів, фінішних шпаклівок, приклеюванням керамічної плитки і шпалер, основи для підлогових покриттів і т.д. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Стабілізує і зміцнює слабкі та нестабільні поверхні. Збільшує адгезію, полегшує нанесення малярних покриттів або будівельних розчинів. Стійкий до впливу атмосферних факторів. Глибокопроникний. Застосовується всередині і зовні будівель

Технічні дані

• зміцнює основу

• зменшує водопоглинання

• зручна в застосуванні

• збільшує адгезію

• прозора після висихання

• екологічно чиста

Густина:1,02 г/см3

Колір після висихання:прозорий

Температура застосування:від +5 °C до +30 °C

Час висихання за температури 20 (±2) °С:≤4 год

Паропроникність:≥0,04 мг/(м·год·Па)

Витрата:0,05-0,30 л/м2

Спосіб використання

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня повинна бути суха та міцна, очищена від пилу, жиру, засобів, що зменшують адгезію, залишків фарб, цвілі, моху і т.д., без сольових виступів. Поверхні, забруднені маслами, засобами, що зменшують адгезію, слід ретельно змити водою з додаванням детергентів. Поверхні, покриті цвіллю або мохом, слід покрити антигрибковим засобом, після чого очистити механічно щіткою або твердою губкою, водою під тиском або гарячою водяною парою і знову покрити антигрибковим засобом. Заповнити тріщини і подряпини будівельним розчином для ремонтних робіт. Розчин в цих місцях має висохнути та бути добре зв’язаним з основою. Поверхні, не призначені для обробки потрібно захистити.

Підготовка продукту: TIEFGRUND-LMF 301 є продуктом, готовим до використання. Продукт ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі від +5 °С до +30 °С.

Спосіб застосування: ґрунтувальний засіб TIEFGRUND-LMF 301 слід рівномірно нанести на поверхню за допомогою малярної щітки, пензля або валика. Основи, що вимагають зміцнення, а також сильно поглинаючі основи слід ґрунтувати повторно через 2-4 години після нанесення першого ґрунтувального шару. Під час атмосферних опадів, при сильному вітрі та при інтенсивному сонячному випромінюванні без застосування спеціальних захисних конструкцій роботи виконувати не рекомендується. Під час проведення ґрунтувальних робіт в приміщеннях слід забезпечити відповідну вентиляцію. При проведенні ґрунтувальних робіт зовні будівель, свіжопроґрунтовані поверхні необхідно захищати від дощу, морозу та занадто швидкого висихання.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

 

Характеристики
Виробник
ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ»
Пакування
каністра 5л, 10л, по 60 шт. на палеті
Густина
1,02 г/см3
Колір після висихання
прозорий
Температура застосування
від +5 °C до +30 °C
Час висихання за температури 20 (±2) °С
≤4 год
Паропроникність
≥0,04 мг/(м·год·Па)
Витрата
0,05-0,30 л/м2
To top