Утеплення дахів, мансард, підвалів і фундаментів

Актуальна технологія енергозбереження для приватних будинків. 
Працюємо по Вінниці та Вінницькій області!

Крутіть донизу

Загальновідомим є факт, що тепле повітря піднімається вгору, відповідно основний об’єм тепла в опалювальний сезон концентрується під покрівлею. Саме тому якісне утеплення даху будинку надзвичайно важливе. Теплоізоляція зберігає для вас до 60% тепла.

Крім того, правильна ізоляція стелі мансарди корисна влітку, адже вона не дає перегріватись горішнім поверхам будинку.

Чому варто утеплити дах?

Загалом переваги тепло- та гідроізоляції даху можна звести до кількох простих пунктів:

  • можливість облаштувати комфортний, теплий горішній поверх, мансарду;
  • просте регулювання мікроклімату в будинку;
  • економія коштів на опаленні;
  • продовження терміну служби самого будинку, зокрема опорних конструкцій та перекриттів;
  • запобігання появі грибка, плісняви та потемніння стін.

 

На сьогоднішній день технологія утеплення дахів передбачає використання величезної кількості теплоізоляційних матеріалів, зокрема, мінеральної вати, ППУ, пінопласту,  пінополіуретану.

Утеплення фундаменту – один з найважливіших етапів будівництва. В умовах нашого клімату додаткової теплоізоляції потребують будинки практично всіх регіонів України.

Утеплення необхідне для зменшення втрат тепла в холодні місяці року та захист від надмірного тепла у літній період. Загальновідомо, що найбільша енерго витрата відбувається через стіни та підлогу нижніх поверхів. Саме тому необхідне утеплення фундаменту, щоб сформувати додатковий захист. Крім того, термоізоляція цокольних приміщень захистить їх від надмірної вологи, появи плісняви, грибка, псування покриттів.

Утеплення фундаменту приватного будинку запобігає його перемерзанню та розтріскуванню від перепаду температур. Таким чином, він прослужить вам значно довше.

Якщо мова йде про цокольний поверх та фундамент, то проводяться зовнішні роботи по теплоізоляції, які дозволяють зберегти тепло та захистити конструкцію будинку від руйнування. Найкраще для утеплення зовнішніх стін та фундаменту використовують напилення пінополіуретану.

Технологія напилення ППУ

Технологія вертикального утеплення фундаментуза допомогою ППУ вважається одним з найбільш ефективних видів теплоізоляції, оскільки захисне покриття дозволяє уникнути утворення містків холоду.

В своєму первинному вигляді пінополіуретан – це дві речовини, які змішуються під час нанесення. Отримана суміш подається у спеціальний пістолет та під тиском наноситься на поверхню стіни. Хімічна реакція продовжується на повітрі, як наслідок, ППУ швидко піниться, насичуючись киснем, та збільшуючись в об’ємі від 40 до 80 разів.

Товщина покритої ППУ поверхні складає 5-10 см. Матеріал застигає за кілька годин, після чого можна продовжувати будівельні роботи.

Утеплення фундаменту та цоколя будинку пінополіуретаном вважається одним з найбільш ефективних методів тепло збереження у будинку. Технологія активно використовується в сучасному будівництві багатоквартирних та приватних будинків.

Якісно

Швидко

Надійно

Часті питання

Чи є у вас гідроізоляційні матеріали?

Так

Який цемент підходить для бетоннування в холодну пору року?

В каталозі нашого Інтернет-магазину є великий вибір цементу який підходить для бетонування у холодну пору року.

В які терміни ви утеплююте фасад будинку?

1 тиждень

Чи надаються якісь гарантії на вашу роботу?

Гарантія 1 рік

Яким матеріалом кращє утаплювати приватний будинок?

Любим

Залишилися запитання?
Задайте їх у нашому спеціалісту!
Наші сертифікати
Допомогаємо Вам в ремонті та будівництві з 1993 року!
Наші контакти

21000, м. Вінниця,
вул. М. Зерова, 1-б

Ми в соцмережах:
Ми працюємо:

Пн-Пт з 8.00 до 17.00

Сб, з 8.00 до 13.00 

Нд вихідний

To top